COLWAY to marka polska – "uznana w kraju i na świecie, z diamentowym szlifem doświadczeń, które zbieramy już od ponad dekady, dostarczając na rynek produkty innowacyjne w skali świata. To najwyższej jakości kosmetyki na bazie kolagenu o aktywności transdermalnej i unikatowe suplementy diety – maestria przemyślnego zespolenia bogactwa dostarczanego przez Naturę z możliwościami ultranowoczesnej technologii".

COLWAY – marka z diamentowym szlifem

"Ów diamentowy szlif zyskaliśmy dzięki latom żmudnej obróbki, czyli uczenia się wymagań i potrzeb użytkowników naszych kosmetyków. Taki szlif nadaje rzetelnej marce blask, który przenika wszystko – zupełnie jak nasze molekuły kolagenowe warstwę naskórka. Tak, to również my obaliliśmy jeden z najtwardszych dogmatów kosmetologii – o nieprzenikalności kolagenu przez skórę".

Kolagen Naturalny COLWAY

"To my, budując od 2004 roku na epokowym, polskim wynalazku markę Kolagen Naturalny, daliśmy kobietom wreszcie kosmetyk o najkrótszym na świecie składzie INCI, który nie walczył ze skutkami upływu czasu, lecz uderzał bezpośrednio w główną przyczynę powstawania zmarszczek – deficyt kolagenu. Miliony jego flakonów rozprowadzonych tylko w Polsce zmieniły spojrzenie pań na profilaktykę przeciwstarzeniową. A kiedy już nawet ochrona patentowa nie hamowała coraz powszechniejszego naśladownictwa naszego Kolagenu Naturalnego Platinum, Silver i Graphite – wyprzedziliśmy wszelką konkurencję co najmniej o dekadę, tworząc arcydzieło biotechnologii łączącej substancje aktywne, jakie nikomu wcześniej łączyć się z żywymi białkami kolagenowymi nie pozwalały".

Atelokolagen COLWAY

"Lata 2017/2018 – COLWAY niezmiennie wyznacza nowe trendy także w dziedzinie kosmetologii anti age. Podarowaliśmy naszym klientom Atelokolagen – najskuteczniejszy w zatrzymywaniu procesów prowadzących do powstania zmarszczek, najefektywniej nawilżający produkt, który łączy trzy typy aktywnego biologicznie kolagenu – w stadium jeszcze molekularnym – ze złotem, płynnym jedwabiem i zestawem substancji z kanonu składników antystarzeniowych. To innowacja, która spełnia coraz większe oczekiwania konsumentów oraz pokazuje siłę doświadczenia biotechnologów – współtwórców naszej marki. Atelokolagen COLWAY to również majstersztyk sztuki konfekcjonowania, uznany za najpiękniej opakowany kosmetyk 2019 roku w Polsce; i mocny kandydat reprezentujący nasz kraj w konkursie światowym!"

Blue Diamond COLWAY

"Seria innowacyjnych w skali świata kosmetyków, będących ukoronowaniem wysiłków naszych specjalistów nad opracowaniem produktu o jakości odpowiadającej perfekcji unikatowego klejnotu – pięknego, krystalicznie przejrzystego niebieskiego diamentu. Krem Blue Diamond, Peeling Blue Diamond, Ampułki Blue Diamond Spectrum tworzą trio znakomicie uzupełniających się produktów, które potrafią doprowadzić do wyhamowania procesu starzenia się poprzesz wpływ na epigenom i proliferację fibroblastów oraz pobudzenie odnowy naturalnego kolagenu w skórze. Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy do składu kosmetyków Blue Diamond".

Suplementy diety COLWAY

Ludzie żyją długo i zdrowo, ich tkanki zachowują młodość, a organy funkcjonalność – kiedy w codziennej diecie znajdują się witaminy, mikroelementy, antyoksydanty, flawonoidy, hydroaminokwasy, dobrze przyswajalne węglowodany, prowitaminy, koenzymy i wiele jeszcze niezbędnych elementów. Gdy w naszym pożywieniu brakuje tych życiodajnych substancji, przemiana materii zamiera, ludzie szybciej się starzeją, tracą urodę i podupadają na zdrowiu. Misją COLWAY jest stworzenie wszystkim możliwości dostępu do najwyższej jakości suplementów. Poniższe produkty zostały poprzedzone długim i starannym poszukiwaniem najlepszych składników – najbardziej wartościowych i najlepiej przyswajalnych przez organizm ludzki. Colway chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom dzisiejszego społeczeństwa, śledząc na bieżąco wyniki badań naukowych, nie ustaje w dążeniach do ich zaspokajania.

Plejada naukowych gwiazd i innowatorów COLWAY

"COLWAY to także prawdziwa plejada współpracujących z nami naukowych gwiazd oraz innowatorów – wizjonerów. Klasę naszych produktów tworzyli lub konsultowali ludzie będący sami klasy niezwykłej. Wśród nich:

  • Prof Andrzej Frydrychowski - wynalazca polskiej metody pozyskiwania aktywnego biologicznie kolagenu bezpośrednio ze skór rybich. Wybitny naukowiec o licznych osiągnięciach
  • Inż. Henryk Kujawa - wynalazca polskiej metody pozyskiwania aktywnego biologicznie kolagenu bezpośrednio ze skór rybich. Wybitny naukowiec o licznych osiągnięciach.
  • Dr Jan Czarnecki - wynalazca polskiej metody pozyskiwania aktywnego biologicznie kolagenu bezpośrednio ze skór rybich. Wybitny naukowiec o licznych osiągnięciach.
  • Dr Błażej Dolniak - opracował dla COLWAY pierwszy w Europie faktor wzrostu fibroblastów i recepturę bezpiecznego w użyciu natychmiastowego napinacza worków pod oczami.
  • Dr Krzysztof Słoń - przed wieloma laty – wynalazca metody pozyskiwania 6-nitrostilbenu, dzięki czemu podbój kosmosu przez człowieka przyspieszył. Dla nas opracował sposób pozyskiwania diosminy, powstrzymującej wypadanie włosów, a także metodę wykorzystania reakcji chemisorpcyjnych tlenu i srebra w eliksirze o unikalnych właściwościach bakteriobójczych.
  • Dr Maria Chełmińska - twórca biotechnologii wykorzystujących naturalny atelokolagen i wielu awangardowych receptur kosmeceutycznych.
  • Prof. Krzysztof Warzocha - światowej sławy naukowiec, hematolog, luminarz i jeden architektów dzisiejszego oblicza polskiej medycyny w jej najlepszym wydaniu.
  • Dr Filip Porzucek - opracował dla COLWAY autorską metodę pozyskiwania lunazyny – sensacyjnego peptydu, który nie tylko hamuje rozwój nowotworów, ale ma szansę zmienić świat biologii, genetyki i medycyny.
  • Dr Marek Jędryczka - współpracuje z zespołem zajmującym się badaniem komórek macierzystych. Wyizolował kinetynę o właściwościach niewiarygodnie przedłużających życie organizmów roślinnych".

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl